Menu

Jak pachnie piniądz

Cztery lata temu wyjechałam za granicę jako pielęgniarka do domu opieki. Opowiem Wam tutaj, jak wyglądały moje początki w Anglii, a także dylematy, z jakimi się zmagałam do momentu, w którym jestem teraz.

O mnie

Jestem pielęgniarką, obecnie z siedmioletnim stażem pracy. W Polsce trzy lata pracowałam z dziećmi. Zawsze ciekawiło mnie zagadnienie emigracji, chciałam spróbować pracy w innym kraju.

 

Jestem osobą, która każde doświadczenie w swoim życiu, czy dobre, czy złe, odbiera jako lekcję. Nie żałuję żadnych wyborów, bo wiem, że sama podejmowałem decyzje i biorę za nie odpowiedzialność.

Lubię słuchać muzykę, śpiewać. Sprawia mi przyjemność gotowanie i robienie małych przyjęć domowych. W porze jesiennej zamieniam się w maniaczkę zbierania grzybów. Dlatego w tym okresie obowiązkowo choć na kilka dni wracam do Polski, aby pooddychać leśnym powietrzem i wrócić z koszem pełnym trofeów.

Lubię czytać, usiąść na kanapie z dobrą książką i kawką, zanurzyć się w świecie dobrego kryminału czy romansu. Ostatnio sprawia mi również przyjemność pisanie bloga. Mam nadzieję, że dzięki niemu naświetlę zainteresowanym, jak wygląda życie emigranta w Anglii. Piszę ze swoich doświadczeń, ale imiona napotkanych osób oczywiście zmieniłam.

Jeżeli chcielibyście nawiązać ze mną kontakt czy współpracę zapraszam do pisania na adres e-mailowy: polskanightingale@gmail.com

Drodzy Czytelnicy, zachęcam do lektury i życzę miłych wrażeń!

 

 

 


© Jak pachnie piniądz
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci